Leshohet lokali me qira ne Qender afer kinemas ABC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 27 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qira ne Qender afer kinemas ABC dhe statcionit policore nr1 ,eshte ne katin perdhes ,ka 3 njesi banjo, teras, nxemje qendrore. Eshte e pershtatshme per kafiteri,ordinance ,sallon ondelimi,zyre etj.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim