Leshohet me QERA Banesa prej 65 m2 ne Taslixhe

Shitet nga: Petrit 26 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qera Banesa 65m2 ne taslixhe Rr.Rexhep Shema perball Rezidencens Turke .
Banesa eshte e rregulluar dhe e mobiluar me te gjitha pjest percjellse,UJE ka 24 ore pa nderpre,Banesa perbehet prej:Qendrimit ditor Kuzhina Dhoma e gjumit koridori dhe Banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim