Leshohet me qera banesa 85m2 e mobiluar kati 4 n..

Shitet nga: oltii 10 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 85m2 te banesat e Arabit,Kulla e (4 ),Kati i (4).
Banesa eshte e mobiluar teresisht,me kuzhin,2 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona dhe dhom ndeje. Banesa posedon uje,ashensor dhe ngrohje qendrore me rryme. Banesa banesa per familjar per afat te gjate. |


Qmimi:270 euro Per me shum informata: 044 666 203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim