Leshohet me qera banesa 85m2 e mobiluar ne Emshi..

Shitet nga: Oltiii 23 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 85m2 te banesat e Arabit,Kulla e (4 ),Kati i (4).

Banesa eshte e mobiluar teresisht,me kuzhin,2 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona dhe dhom ndeje. Banesa posedon uje,ashensor dhe ngrohje qendrore me rryme.' Banesa banesa per familjar per afat te gjate.


| Qmimi:260 euro Per me shum informata: +377 44 666 203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim