Leshohet me qera banesa Prishtina.Stars e mobiluar

Shitet nga: C21 29 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera baneaa tek prishtina stars, posedon nje dhome.te gjumit sallon me kuzhine dhe banjo, eshte teresisht e mobiluar me te gjitha mobiljet e reja.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim