Leshohet me qera banesa luksoze-For rent#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 05 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender mrapa teatrit kombetar, gjendet ne katin e 5
ka dhome dite me kuzhin, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe koridor e ballkon.
leshohet vetem per te huaj apo vendor por me kontrat 1 vjeqare.
nr per kontakt 044 249 654 dhe 045 588 135
email. delta-ks@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim