Leshohet me qera banesa ne B. e Diellit

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka tri dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo, shpajz, ballkon.
Banesa ka 107 m2 dhe eshte ne katin e dyte,me ashensore dhe po ashtu e ka edhe nje bodrum te vogel.
Cmimi: 1300 Euro per m2 per shitje
Cmimi: 500 Euro per qera ne muaj
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim