Leshohet me qera banesa ne Lakrishte #IBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte-afer policise
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte. Banesa ndodhet afer udhekryqit te semaforave te pare ne hyrje te Prishtines saktesisht perball bulevardit Bill Klinton. Banesa eshte super e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per familjar. Ka 2-dhoma gjumi dhe nje e sallon me kuzhine sebashku.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim