Leshohet me qera banesa nje dhomeshe ne Bregun e..

Shitet nga: banesa 24 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa nje dhomeshe ne Bregun e Diellit, te posta e vogel. Banesa eshte ndertim i vjeter dhe eshte e mobiluar dhe renovuar. Per me shume informata ju lutem thirrni ne numrin 044307201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim