Leshohet me qera banesa prane hotelit GRAND

Shitet nga: Xhylfidane 05 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 10-te,Ka dy dhoma,kuzhinen dhe banjo.Ka ballkon me pamje nga sheshi "Zahir Pajaziti".
Eshte e mobiluar,Lifti eshte ne funksion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim