Leshohet me qera ber banim ose per zyre mrapa te..

Shitet nga: gzim 12 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 73 metra ne qender te qytetit mrapa teatrit kombetar e pershtatshme per zyre ose per banim oshte e pa mobiluar gjendet ne katin e dyt ndertim i ri dhe kualitativ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim