Leshohet me qera ose shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: Natare Hadri 11 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 8549 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera ose shitet banesa ne Prishtine e cila gjendet ne lagjen MATI I , kati i 3-te .

Banesa eshte e mobiluar komplet , si dhe permban:

uje, rryme 24H
Eshte e pranuar teknikisht , posedon dokumentancionin e nevojshem ( me te drejte lenie ne hipoteke)
ka liftin , garanzhen dhe "shpajzin" ne shfrytezim
Banesa eshte e ndertimit CONIN - Mehdi Dibra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim