Leshohet me qera ose shitet banesa ne qender te ..

Shitet nga: A.A 16 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet ose leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines,perball Fakultetit Filologjik(te Lesna) Banesa ka 99 metra katror, gjendet ne kate te pare, eshte e mobiluar,ka 3 dhoma te fjetjes,1 sallon me ballkon,dy banjo,nje kuzhine dhe nje terase te madhe me 80 metra katror me pamje te mrekullueshme. Banesa po ashtu ka ngrohje te qytetit,hyrje private te siguruar,uje dhe rryme 24 ore. Gjitheashtu objekti jashte eshte i renovuar teresisht. Banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre. Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit- 045999959 Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim