Leshohet me qira zyra ne qender, perballe Hotel..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 20 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne qender te Prishtines, rruga Garibaldi perballe Hotelit Grand.
Banesa ka siperfaqe prej 48 m2 dhe eshte ne katin e dyte, e kthyer kah dielli.
Banesa i ka dy dhoma banjon dhe ballkonin e madh. Banesa ehte e renovuar dhe e pershtatshme per zyre, noter, avokature, ordinance etj.

Qiraja eshte 350 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Shehi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim