Leshohet me qira Banesa (kati i shpis) ne Velani..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 29 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira kati i shtepis ne lagjen Velania, kati I, posedon 2 dhoma te gjumit, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo, ballkon, oborr dhe garazhen per 2 vetura, banesa është e mobiluar komplet.

Çmimi 400 euro
Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim