Leshohet me qira Banesa te EULEX-afer Spitalit

Shitet nga: Halit 02 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 57.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Te dhenat per banesen:
Vendi: L. Spitalit, Objekti i pare nga oborri i Spitalit ose rreth 80m’ nga EULEX-i.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome xhumi, banjo, koridor dhe terase. S= 60 m2
Kati: VIII
Ashensori punon rregullisht – me kartele.
E mobiluar ne teresi.
Makine larese + tharrese, TV flet 32", Tel. Internet, etj.
Cmimi: 230 EUR-o/muaj (mund te negocohet).
Per me shume informata:
Tel: 044/049 132 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim