Leshohet me qira Banesa te parku i Qytetit

Shitet nga: Fatos 30 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e pare. Banesa eshte renovuar ne teresi nje vit me heret duke filluar nga sistemi i ujit, rrymes ngrohjes sanitarise e deri te mobilimi modern. Banesa eshte e mobiluar dhe posedon maqine e teshave, enelarese dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.

Banesa eshte ne afersi te sheshit reth 5 minuta ne kembe.

banesa permban:

1. Dhome
2. Kuzhine te ndare nga dhoma
3. Banjo
4. Balkon
5. Podrum

Perfshihet edhe interneti e kablloviku i parapaguar dhe perfshihet ne çmim.

Mund te me kontaktoni ne numrat 045400751.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim