Leshohet me qira Objekti

Shitet nga: Fidan 04 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi ( ish Dragodan )
Komuna: Prishtinë
FOR RENT
Apartment which is located in Arberia (ex-dragodan) area where are most of the international staff living, safety and quiet neighborhood, near by restaurant Pinocchio, from where you can have panorama view of city constructed in period of 2013/2014, all new furniture two bed rooms apartment with living room in open style together with kitchen, apartment has balcony and beautiful garden, bathroom with sauna
Apartment has central heating system, water tank, and generator.
To rent with very good price including all the bills (electricity, water , garbage , garage , internet TV , heating) & while staying it is included free of charge fitness center five stars or gym.
PLEASE CONTACT US ON: 045 232 400 & 043 919 600

ME QIRA
Apartmenti ipet me qira ne Arberi (ish dragodan), ne zonen ku me se shumti jetojne stafi internacional, nje zone e qete dhe e sigurt per banim. Afer restorant Pinocchio ku keni nje pamje panaromike te qytetit. E ndertuar ne vitin 2013/2014 dhe posedon mobilje te reja me dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhine te perbashket. Apartmenti ka ballkon dhe oborr te bukur. Banjo eshte me saune.
Posedon nxemje qendrore, rezervar te ujit dhe gjenerator.
Ipet me qira me nje cmim shume te mire kur jane te inkuadruara edhe te gjitha faturat (rryma, uji, mbeturinat, internetTV, nxemjet). Per gjate qendrimit ne kete apartment fitnesin ne Five Star ose Gym e keni pa pagese.

Kontaktoni ne: 045 232 400 & 043 919 600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim