Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe afer Fak.Teknik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 20 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit afer Fakultetit Teknik
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banese dydhomeshe ne Prishtine, ne Bregun e Diellit, afer Qendres Tregetare dhe Fakultetit Teknik me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa eshte e mobiluar dhe ka sallonin, dhomen e gjumit, kuzhinen me trepezari, korridorin, banjen, ballkonin. Banesa ka nxehje qendrore. Çmimi 300 € dhe pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim