Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 27 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer shkolles Elena Gjika
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe afer Shkolles Elena Gjika me siperfaqe prej 55m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim