Leshohet me qira banesa 55 m2 ne lagjen Mati 1.

Shitet nga: Visar 09 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 55 m2 ne Lagjen Mati 1. Rr. Enver Maloku afer banesave te Tregtise. Banesa eshte ndertim nga kompania Hoxha. Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe ne keto foto nuk shihen te gjitha qe posedon banesa:

Sallon dhe kuzhine
Nje dhome gjumi
Banjo
Korridor
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim