Leshohet me qira banesa afer Parkut

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 12 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Parku
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe e mobiluar ne afer Permendores se Isa Kastratit me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e V. Banesa ka sallonin,kuzhinen, dhoma e gjumit, banjon. Banesa leshohet vetem per familjare. Ashensori punon . Çmimi:250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim