Leshohet me qira banesa ne B.Diellit z.Jug

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 21 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit z.Jug
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Bregun e Diellit-zona Jug me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,banjon,ballkon.Banesa eshte e mobiluar.Çmimi:290 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim