Leshohet me qira banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 25 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira per zyre banesa e renovuar ne Qender me siperfaqe prej 130m2 dhe gjindet ne katin e II. Banesa ka 5 hapesira per zyre dhe tri banjo. Çmimi:1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim