Leshohet me qira banesa ne dardani afer PTK-se

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 27 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani afer PTK-se
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Dardani afer PTK-se me siperfaqe prej 62m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin e madh,dhomen e gjumit, kuzhinen me trepezari, korridorin,banjon,ballkonin.Ashensori punon nonstop.Banesa leshohet per familjare.Çmimi:220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim