Leshohet me qira banesa ne pejton

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne pejton, perball ish Rilindjes. Banesa ka gjithsej 100m2, kati i 7-te, me lift, uje dhe rryme 24h, e mobiluar me mobile te reja te paperdorura.
Banesa perbehet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, nje banjo, koridori dhe ballkoni.
Cmimi : 1000 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim