Leshohet me qira banesa per zyre aktash A2

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne Rr. Agim Ramadani.
Kati I-re, numer 9.
Bnesa perbehet nga 2 dhoma te shfrytezueshme per zyre, Kuzhina, banjo dhe koridori.
Cmimi : 400 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
049123275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim