Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 21 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne Sheshin Nene Tereze. Banesa ka siperfaqe prej 70m2 dhe ka 4 zyre,banjon,3 ballkona dhe gjindet ne katin e dyte. Banesa eshte e renovuar komplet dhe ka pamje kah Sheshi. Çmimi: 800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim