Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa e renovuar per zyre ne Qender Sheshi "Nene Tereze"me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e II. Banesa ka 4 zyre,2 ballkona si dhe banjon. dhe ka pamje kah Sheshi.Çmimi;800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim