Leshohet me qira banesa per zyre ne pejton

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne pejton. Banesa eshte gjithsej 110m2. Banesa perbehet nga salloni se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, koridori dhe ballkoni.
Banesa eshte e pamobiluar dhe leshohet vetem per zyre.
Cmimi : 600 EUR ( i negociuar )
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
049123275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim