Leshohet me qira banesa per zyre

Shitet nga: Bardh Kukaj 04 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa në qendër për zyre. Banesa ka 80m² (neto) dhe është 3 dhomëshe (salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, trapezaria, 2 banjo, 1 ballkon, dhe bodrumi). Është në katin e katërt, dhe hymja ka lift dhe interfon. Banesa gjindet në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim