Leshohet me qira banesa te Eulexi te lagj. e Spi..

Shitet nga: Sahit Rexha 29 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet afer Eulexit te banesat e Avni Gjakoves.
Banesa ka dhomen e dites me kuzjine dhe trepezari dhomen e fjetjes korridorin banjo dhe terrasen.
Bsnesa ka depo uji d.m.th. 24 ore uje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim