Leshohet me qira banesa

Shitet nga: Iliri 18 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. Banesa ka 3 dhoma, kuzhinen dhe banjon, si dhe eshte e mobiluar.

Adresa: Te fakulteti Teknik - Lagja e Universitetit - Prishtine (te Route 66).

Per informata: 044 303 087 & 049 553 176.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim