Leshohet me qira nuk shitet banesa esht ne bregu..

Shitet nga: fatmire 30 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht 2 dhomshe 82 m2 Ne katin e 3 dhe banesa gjendet ne bregun e diellit ne perfundit te rruges B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim