Leshohet me qira nuk shitet banesa esht ne bregu..

Shitet nga: fatmire 03 Pri 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ne bregun e diellit te market zana ka 2 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhin banjo ballkon koridor ne katin e 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim