Leshohet me qira per zyre banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira per zyre banesa 3 dhomeshe ne Qender me siperfaqe prej 80m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa eshte shume e pershtatshme per noter,avokature,byro projektuese,ordinance,laborator etj.Çmimi:500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim