Leshohet shtepia superluksoze me qira ne lagjen ..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 18 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 230 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia superluksoze me qira ne lagjen "Nic" ,shtepia eshte dykateshe plus pullazi me siperfaqe prej 230m2 ,ka sallon me kuzhine , tri dhoma te gjumit ,3 banjo ,balkon, garazh. Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 1600 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim