Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 11 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92-it. Zyra eshte ne katin e dyte ka tri hapesira pune,kuzhine, banjo dhe dy terasa. Zyra eshte e pershtatshme per gjdo lloje veprimtarije. Çmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem. Na kontaktoni ne nr:044 518 550 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim