Leshoi Banesen Me Qera

Shitet nga: Xhavit 24 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi Banesen me qera ne prishtine ne kurriz , Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire per banim , Gjindet ne katin e 5-t , Banesa ka , Ballkon , Sallon , Banjo, dhe dhom gjumi , Banesa eshte e gatshme per banim qe nga 1Marsi , te interesuarit rreth qiras mund te kontaktoin ne numrin 044 193 256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim