Leshoj banes me qera

Shitet nga: enis 19 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banes me qera, ka nje dhom gjumi,dhomen e ndejes kuzhinen,shpaizin,podrumin,banjon ,ballkon koridori eshte e mobilune mir ka 24 ore uje edhe rym ndertesa eshte e ndertune prej firmes NARTEL ka kend lojrash per femij eshte e vezhgune 24 ore.banesen e leshoi per familjar dhe kontrat afatgjate 250 euro per muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim