Leshoj 5 banesa me qira te ROYALI per zyra dhe ban

Shitet nga: Arlind 16 Pri 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: mati 1 kompleksi ROYAL
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj 5banesa me qira te royali
--banes 63m2 katin perdhes pamje ka oborri qmimi 250€
--banes 67m2 katii i shtat pamje ka rruga B qmimi 200€
--banes 85m2 katii katert pamje ka oborri e mobiluar pjeserisht qmimi 250€
--banes 63m2 kati perdhese pamje ka oborri qmimi 250€
--banes 78m2 kati idyte pamje ka rruga B extra e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim