Leshoj BANESE me QIRA te SWISS DIAMOND (te SHESHI)

Shitet nga: Banesa 03 Krr 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banese 42 m2 ne Prishtine, pran hotelit ‘Swiss Diamond’, afër restorant ‘Rings’. Banesa ka një dhome dite, kuzhine, korridor, banje, shpajz dhe ballkon. Shume e përshtatshme për banim. Çdo gjë është e re


Kontakt:049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim