Leshoj Banes me Qera (Parku i Qytetit)

Shitet nga: Asllan 07 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me Qera te Parku i Qytetit -Teatri Dodona. Gjindet ne katin e pare.Ka Sallon,Kuzhin,Banjo,Koridor dhe Ballkon. Per me shum info tel..044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim