Leshoj Banes me Qera (Parku i Qytetit)

Shitet nga: Asllan 12 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te parku i qytetit-Teatri dodona.Esht ne katin e par Ka Sallon,Kuzhin,Banjo,Koridor dhe ballkon.Tel 044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim