Leshoj Banes me Qera te SLLOVENIA SPORT

Shitet nga: Ilir 15 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te sllovenia sport
Rruga Tring Smajli
Banesa eshte e re e mobilume komplet ne katin e 4 me lift dhe ka kete renditje -
1 sallon dhe kuzhin
1 dhome gjumi
1 ballkon
1 banjo dhe koridor
Per info .
044-286-587
049286-587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim