Leshoj Banes me qera (Parku i qytetit)

Shitet nga: Asllan Gashi 04 Mar 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera .GJindet te parku i qytetit- teatri dodona .Kati i par, Ka sallon ,kuzhin , banjo koridor dhe ballkon. Per me shum info Tel 044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim