Leshoj Banes me qera (Parku i qytetit)

Shitet nga: Asllan 19 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te parku i qytetit-Teatri dodona. Kati i pare, ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shum info.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim