Leshoj Banes me qera (Parku i qytetit)

Shitet nga: asllan 22 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera parku i qytetit- Teatri Dodona.Kati i pare, ka sallon, kuzhin,banjo,ballkon dhe koridor.Per me shum info tel.. 044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim