Leshoj Banes me qera ne Emshir Afer Stacionit te..

Shitet nga: Bedri 16 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera ne lagjen Emshir afer stacionit te autobuseve, ngjit me fakultetin per biznes (UBT)
Banesa gjendet ne Katin e 3-të posedon lift.
Esht ndertim i ri dhe me te gjitha kushtet per banim, esht komplet e mobiluar, su dhe ka kuzhin moderne.
Posedon dy dhoma gjumi, sallon+kuzhin, ballkan banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim