Leshoj Banes me qira ne Prishtinë u nxan banesa ..

Shitet nga: Banesa 10 Krr 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Prishtinë Rruga Haxhi Zeka , afer ish Shkolles M. Teknike prej toni market i ka 6 / 7 minuta me hec ne kam ,ne udhkryesore me rezervar uje, kati i 3,
pranojm vetum naj qiftë qe jon te punsuar dhe serioz !!!

Sallon me Kuzhin
Dhom te Fjetjes
Banjo
Koridor
Ballkon

OFERTA NUK VLEN PER STUDENT /E !!!!!!!!

kontakto prej ores 10:00 deri ne ora 21:00

Banes , Banesa ,Banesen, jap , marr , leshoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim